Arkadaş Destekli Flört Uygulaması: Wingme

Arkadaş Destekli Flört Uygulaması: Wingme

Tinder ve WhatsApp’ın birleşimi sayılabilecek uygulama Wingme arkadaşlarınızın desteğiyle flört bulmanızı sağlıyor.

Benzerlerinden arkadaş desteği özelliği ile ayrılan bu flört uygulamasının yaratıcıları basın bülteninde “Tinder ve WhatsApp’ın bir çocukları olsaydı bu Wingme olurdu” diyor. Bunun sebebi Wingme’nin chat imkanı da sağlayan bir flört sitesi olması.

Bu uygulamada, doğru partneri bulmanıza arkadaşlarınız da yardım ediyor çünkü sizi en iyi arkadaşlarınız tanıyor. Bu durumda uygulamayı ister kendinize bir flört bulmak için isterseniz de arkadaşlarınıza destek olmak için kullanabiliyorsunuz.

Destekçi arkadaşlara Wingman deniyor ve bir Wingman iseniz görünmez profil oluşturabiliyorsunuz. Böylece arkadaşlarınızın kriterlerine uygun kişileri görebiliyorsunuz. Arkadaşınıza birilerini tavsiye edebiliyor ve potansiyel partnerler hakkında konuşmak için chat programını kullanabiliyorsunuz.

Henüz yalnızca iOS destekli çalışan uygulamanın Android’lerde de kullanılabilmesi için gerekli çalışmalar devam ediyor.

arkadaş destekli flört uygulaması wingme

Uygulamayı kullanmak isterseniz App Store üzerinden ücretsiz indirebilir ya da hakkında daha fazla bilgi edinmek için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Norveç Banknotlarının Yeni Tasarımı Logitech’ten Futbol Oyunları Uygulaması: Logitech G Replay →

Yazar Hakkında

Gizem Taş
Gizem Taş
Boğaziçi Üniversitesi Fen ve Edebiyat Fakültesi, Batı Dilleri ve Edebiyatları bölümünden mezun oldu. Gizem, kariyerine metin yazarı olarak devam ediyor ve aynı zamanda Dijitalajanslar.com'da yazar olarak yer alıyor.