NTV’nin Haber Sitesi Yayında!

Projeler, Web siteleri 29 Ara 2014
NTV’nin Haber Sitesi Yayında!

MSNBC web sitesinden ayrılan NTV’nin haber sitesi, kendi kimliğini yansıtan yeni tasarımı ile birlikte yayına başladı. 

Türkiye’nin en büyük haber kanallarından biri olan NTV’nin yeni haber sitesi, Pixelplus imzasıyla yayına girdi. En yeni global tasarım ve içerik trendleriyle inşa edilen site, kullanılabilirliği, etkili bilgi mimarisi ve kullanıcı odaklı modern arayüzüyle dikkat çekiyor.

NTV haber sitesi, geniş içeriği, yerel ve global anlık haber güncellemeleriyle okurlarının gereksinimlerini karşılayabilmek için modüler bir yapıyla tasarlandı. Bu yapı, haber ve reklam alanlarının konumlandırma ve önceliklendirilmesinde de büyük avantaj sağlıyor.


ntv haber sitesi

Şablon sayfa tasarımından kaçınılarak, her biri ayrı ayrı pixelperfect olarak tasarlanan grid sistemli modüler alanlar; sitenin Türkiye’nin en iyi çalışan responsive web sitesi olmasını sağlıyor. Site, kategori alt sayfalarında uygulanan yenilikçi konsept tasarımıyla da beğeni topluyor.

ntv web sitesi yayında

Güvenilir ve hızlı habere en iyi kullanıcı deneyimiyle ve en yenilikçi tasarımla ulaşmak için NTV’nin yeni haber sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Bosch Facebook Uygulaması: Yeni Yıl Dileğim Kahve Severler İçin Flört Uygulaması: Freeddo →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.