Limon İle Zeytin’in Hikayeleri AppStore’da!

Limon İle Zeytin’in Hikayeleri AppStore’da!

Yeni bölümleriyle Disney Channel’da yayına başlayan Limon ile Zeytin’in hikayeleri iPad sesli hikaye uygulamaları olarak yayınlandı.

Facebook’ta sahip olduğu 890.000 hayranı, web sitesi, Twitter, Instagram ve Youtube hesapları ile hem çocukların, hem de büyüklerin beğeniyle takip ettiği Limon ile Zeytin, şimdi de 5 yeni ipad sesli hikaye kitabı uygulaması ile karşınızda.

Limon ile Zeytin’in “Okula Gidiyor” , “Kampta”, “Televizyon Başında”, “Uyku Zamanı” ve “Ders Çalışıyor” isimli birbirinden eğlenceli hikaye kitapları seslendirilerek AppStore’da yerlerini aldı. 6 yaş altı çocuklar için rengarenk görsel tasarımlarıyla hazırlanan kitapların her biri 26 sayfadan oluşuyor; sesli, yazılı ve görsel ağırlıklı bir uygulama olarak çocuklara sunuluyor.

limon ile zeytin uygulama

Bu eğlenceli kitapların ses veya yazılarını açıp kapama özelliği ile çocuklar isterlerse kitabı kendileri okuyup, isterlerse sadece dinleyebilecekken her sayfada yer alan renkli görselleri büyütüp küçülterek de sayfalarda diledikleri kadar keyifli vakit geçirebiliyor.

limon ile zeytin appstore

Her türlü bilgiye erişimin çok daha kolay ve hızlı olduğu akıllı cihazlar sayesinde Limon ile Zeytin’e dijital dünyada da eşlik etmek için AppStore’da aşağıdaki sayfalardan uygulamayı indirebilirsiniz;

Sevimli ikilinin tüm maceraları için ise Limon ile Zeytin web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Ford Focus Fotoğraf Uygulaması: #BaşardığımAn Miles&Smiles’tan 25. Yılına Özel Kampanya: 25 Milyon Mil →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.