Coca-Cola’dan Yılbaşı Kampanyası: Kısa Masallar

Coca-Cola’dan Yılbaşı Kampanyası: Kısa Masallar

Coca-Cola Türkiye, yeni bir yıla girerken yayınladığı uygulaması “Kısa Masallar” ile sevdiklerinize eğlenceli masal kartları göndermeye davet ediyor.

Pazarlama faaliyetlerinin merkezine mutluluğu içecek devi Coca-Cola, yeni yıl kampanyalarına her yıl olduğu gibi yine mutluluğa kapı açacak bir uygulama ekliyor. Coca-Cola Türkiye tarafından yayınlanan C-Section imzalı kampanyada kullanıcılar sevdiklerine kısa masallardan oluşan sesli ve görüntülü kartlar gönderebiliyor.

Bir mikrosite üzerinden düzenlenen “Kısa Masallar kampanyasına katılmak isteyen kullanıcılar kendi isimlerini ve gönderecekleri kişinin ismini uygulamaya yazdıktan sonra bir masal ve yılbaşı mesajı seçiyor. Ardından hazırlanan masal kartını Twitter, Facebook, Instagram ve Whatsapp üzerinden arkadaşları ile paylaşıyorlar. Kullanıcılar bu esprili tebrik kartlarının linkini de kopyalayarak farklı mecralar üzerinden paylaşabiliyor.

Kampanya ayrıca Onedio üzerinden yayınlanan “Hangi Masal Kahramanı Senin Kankan Olmalı?” testi ile de kullanıcılara ulaşıyor.


coca-cola yılbaşı kampanyası

Coca-Cola Türkiye’nin yeni yıl kampanyasına katılarak tanıdıklarınıza eğlenceli bir sürpriz yapmak isterseniz Kısa Masallar mikrositesini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Kahve Severler İçin Flört Uygulaması: Freeddo BMW’den Karlı Tatil Kampanyası: Snowchat →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.