Kahve Diyarı, Müşteri Deneyimini En Üste Taşımak İçin “Clockwork” Dedi!

Kahve Diyarı, Müşteri Deneyimini En Üste Taşımak İçin “Clockwork” Dedi!

Müşterilerin kendilerini özel ve keyifli hissedeceği ortamlar sunma vizyonuyla yola çıkan, şu an Türkiye genelinde 33 ilde 100’den fazla şubesi bulunan Kahve Diyarı, müşteri deneyimini dijitalde de üst seviyelerde tutmak için yeni mobil uygulaması için Clockwork ile çalıştı.

Kahve Diyarı’nın benzersiz mağaza deneyimini mobil uygulamada da yaşatmayı hedefleyen Clockwork, uygulamanın UI/UX tasarım çalışmalarını yürütüyor.

Bu sene 20. yaşını kutlayan Clockwork; Little Casears, Turkish Airlines, Pizza Hut, Tofaş, Gloria Hotels&Resorts, Morpara, Calista Luxury Resort, Fiat, Alfa Romeo, Jeep, McDonald’s, House of Super Step, Akra Hotels, LCWaikiki, İnci Akü, Kahve Dünyası, BHM Group, Zorlu Holding, Kütahya Porselen, Molu, Züber, Global Ports Holding, TSI Seats, Alibey Hotels&Resorts, Eataly, Teksüt, Tüyap, Creavit, Matadoor, Sirene Hotels, Zorlu Enerji, Özaltın Holding, Doxa, Türkiye Golf Federasyonu, Temsa gibi portföyüne kattığı bir çok değerli marka ve 80’den fazla ödüllü projesi ile yoluna devam ediyor.

Clockwork yeni markasına Instagram hesabından Merhaba dedi…

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Bigfil Project House İmzalı corlionconsulting.com Yayında! ddip, Brother'ın Yeni Kampanyası Olan ScanNCut’ı Yayınladı →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.