Scope 2022 Felis Ödül Gecesinden 4 Ödül İle Döndü!

Ajans Haberleri, Haberler 16 Kas 2022
Scope 2022 Felis Ödül Gecesinden 4 Ödül İle Döndü!

Scope, bu yıl 17. ödül töreni gerçekleşen 2022 Felis Ödülleri’nden 4 ödülle ayrıldı. “Veriden Çıkan Ürün/Hizmet/Deneyim”, “Eğitim ve Farkındalık” kategorilerinde 2 Felis kazanırken, “Eğitim ve Farkındalık” kategorisinde ayrıca 2 Felis Başarı Ödülü’nün de sahibi oldu.

“Veriden Çıkan Ürün/Hizmet/Deneyim” Felis’i Mevzu App’in Oldu!

Scope’un yatırımcısı olduğu “Siz bence olursunuz!” mottosuyla çevrim içi tanışma deneyimlerini yerel dinamiklerle renklendiren Mevzu App, Veriden Çıkan Ürün/Hizmet/Deneyim kategorisinde birinci olarak Felis almaya hak kazandı.

Veriden Çıkan Ürün Felis’inin sahibi Mevzu App’i sosyal medyada takip etmek isterseniz tık tık!

Veriden-Çıkan-ÜrünHizmetDeneyim-Felisi-MevzuApp-Scope

“Eğitim ve Farkındalık” kategorisindeki Felis Digipath’in!

Scope’un Roche ile birlikte Deep Zoom Image teknolojisini dijital platforma entegre ederek hazırladığı online patoloji platformu Digipath, “Eğitim ve Farkındalık” kategorisinde Felis kazanarak ödüllerine bir yenisini daha ekledi.

Scope’un Felis Başarı Ödülleri “Eğitim ve Farkındalık” kategorisinden…

Sağlığın dijitali tutumundan ödün vermeyen Scope, Felis’lerin yanında “Eğitim ve Farkındalık” kategorisinde 2 adet Felis Başarı Ödülü’nün de sahibi olarak geceyi tamamladı.

Felis Başarı Ödülü kazanan Scope projelerinden biri Novo Nordisk’in BAMEAC Bölgesi için hazırlanan Diabetes University, diğer ise Roche ile birlikte hazırlanan Medikaynak Neuroscience oldu.

Global-Felisin-ilk-sahibi-Scope

Geçtiğimiz yıl da Global Felis’in ilk sahibi Scope olmuştu.

Felis 2021’de de Scope, Scope Health çatısı altındaki projeleriyle sağlık iletişiminde farkını ortaya koyarak Coral projesiyle 3 Felis, Medikaynak projesiyle de 1 Felis Başarı Ödülü kazanmıştı. Geçtiğimiz yıl ilk kez verilen Felis Global’in sahibi de Coral projesiyle Scope olmuştu.

Scope’un global çapta geliştirdiği yurt dışı projelerinden biri olan Coral, geçtiğimiz yıl yapılan ödül töreninde “En Yaratıcı Sağlık İletişimi” bölümünde ilk kez verilen Felis Global’in, Tüketici İletişimi bölümünde “En Yaratıcı Web Site” kategorisinde ve Sağlık Profesyonelleri İletişimi bölümünde “En Yaratıcı Web Site/Aplikasyon” kategorisinde Felis’in sahibi olmuştu.

Ayrıca yine Roche için hazırladıkları Medikaynak MediBot ile de Sağlık Profesyonelleri İletişimi bölümünde “En Yaratıcı Web Sitesi/Aplikasyon” kategorisinde Felis Başarı Ödülü almıştı.

Aldığı ödüllerin motivasyonuyla Scope, sağlık ve dijitaldeki markalarıyla yepyeni projelerine hız kesmeden devam ediyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Mestur Lojistik, Yeni Web Site Projesi İçin Bigfil Project House’u Seçti. Ahtapot Sosyal Medya 3 Felis Ödülü Kazandı! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.