Portuma, Ratic İle Stratejik Ortaklık Duyuruyor!

Portuma, Ratic İle Stratejik Ortaklık Duyuruyor!

Destex Digital‘in katkılarıyla geliştirilen başarılı şirket Portuma, Blockchain destekli oyun geliştiren GameFi platformu Ratic ile stratejik ortaklık iş birliğini mutlulukla duyurdu!

Ratic, blok zincir oyunlarını herkes için erişilebilir, anlaşılır ve kolay hale getirmeyi amaçlayan blockchain destekli, mobil oyun süper-uygulama oluşturan bir GameFi girişimidir. Kullanıcılar platforma telefon numaraları üzerinden katılabilirler. Ayrıca, oluşturucular Ratic’in protokolünü kullanabilir ve blok zincir oyunlarını SDK yardımı ile geliştirebilir.

Mobil oyunları blok zincir teknolojisi ile entegre eden Ratic, bu yenilikçi teknolojinin ekosistemin her bir parçası için erişilebilir olmasını sağlıyor. Portuma ise oyun akışını bozmadan oyuncuların oyun oynarken POR Token kazanmalarını kolaylaştıran oyna-kazan sistemine sahip. Ratic’in Visa altyapısı ile POR Token, Visa marketinde listelenecek ve dünyanın her yerinden USD’ye çevrilebilecek.

Bir oyun içi reklam şirketi olarak Portuma, herkesin kazanmasını sağlamak için reklamverenleri, oyun geliştiricileri, ajansları ve oyuncuları tek bir ekosistemde bir araya getiriyor!

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Ahtapot Sosyal Medya 3 Felis Ödülü Kazandı! DeFacto Europe’un Tercihi AHTAPOT Oldu! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.