Clockwork’ten Muazzam Bir ACE!

Ajans Haberleri, Haberler 16 Eyl 2022
Clockwork’ten Muazzam Bir ACE!

Türkiye’de golf sporunun kitlelerce sevilmesi ve yayılmasına öncülük etmiş olan Türkiye Golf Federasyonu dijital iletişim çalışmaları için Türkiye’nin köklü ve deneyimli ajanslarından olan Clockwork ile ilerleme kararı aldı!

20 yılı aşkın bir süredir sektörde bulunan Clockwork; Little Casears, Turkish Airlines, Pizza Hut, Tofaş, Gloria Hotels&Resorts, Morpara, Calista Luxury Resort, Fiat, Alfa Romeo, Jeep, McDonald’s, House of Super Step, Akra Hotels, LCWaikiki, İnci Akü, Kahve Dünyası, BHM Group, Zorlu Holding, Kütahya Porselen, Molu, Züber, Global Ports Holding, TSI Seats, Alibey Hotels&Resorts, Eataly, Teksüt, Tüyap, Creavit, Matadoor, Sirene Hotels, Zorlu Enerji, Özaltın Holding, Doxa, Temsa gibi portföyüne kattığı bir çok değerli marka ve 80’den fazla ödüllü projesi ile yoluna devam ediyor.

Clockwork yeni markasını Instagram hesabından yayınladığı video ile duyurdu.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Ashley Joy’un Yeni Ajansı Purplemurple Oldu! Designneuro, Jack&Jones Türkiye E-Ticaret Sitesiyle Baykuş Ödülleri’nden 2 Altın Ödül İle Döndü! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.