Plato Vakfı tarafından 2016 yılında kurulan İstanbul Ayvansaray Üniversitesi 3 yerleşke, 69 farklı bölüm, 10.000’e yakın mezunu ile en iyi vakıf üniversiteleri arasında eğitim öğretimine devam ediyor. Bu dönem çok güçlü yatırımlar sayesinde açtığı yeni bölümler / programlar ve kampüsü ile yoğun bir kampanya dönemi geçiriyor.
Clicksus Dijital ailesi, Ayvansaray Üniversitesine dijitalde 360 derece hizmet vereceğini duyurmanın haklı gururunu yaşıyor.
İstanbul Ayvansaray Üniversitesi’nin Dijital Ajansı Clicksus Oldu!
![İstanbul Ayvansaray Üniversitesi’nin Dijital Ajansı Clicksus Oldu!](https://cdn.dijitalajanslar.com/2020/07/Clicksus-Dijital-İstanbul-Ayvansaray-Üniversitesi.jpg)
Önceki yazı:
Sonraki yazı:
Ajanslardan ücretsiz fiyat teklifleri alın.