Hyundai 11 Otomobille Uzaya Mesaj Gönderdi

Hyundai 11 Otomobille Uzaya Mesaj Gönderdi

Hyundai’nin ince düşünülmüş kampanyası “A Message to Space” bir kızın mesajını astronot babasına uzaydan görülebilecek bir şekilde iletti.

13 yaşındaki Stephanie uzun süredir özlediği babasına Hyundai’nin “A Message to Space” kampanyası ile özel bir mesaj iletti. Uluslararası Uzay İstasyonu’nda astronot olan babasına iletilecek mesaj için 11 adet Hyundai Genesis Sedan kullanıldı. ABD’nin Houston eyaletinde yaşayan küçük kızın mesajı kendi el yazısı ile Nevada’da bulunan kurumuş bir göl yatağına yazıldı.

Babasına onu sevdiğini yazan Stephanie’nin mesajı “Dünyanın lastik iziyle yapılmış en büyük görseli” olarak Hyundai’nin adını Guinness Rekorlar Kitabı’na yazdırdı. Innocean Worldwide Güney Kore tarafından hayata geçirilen projenin videosu ise internette izlenme rekorları kırıyor.

Hyundai ayrıca proje kapsamında hazırlanmış bir web sitesi üzerinden kullanıcıları #AMessagetoSpace hashtagiyle kendi mesajlarını yazmaya davet ediyor.

 
Kampanya, 2012 yılında Galaxy Note ve Erdil Yaşaroğlu işbirliği ile hazırlanan “Galaksiye Notumuz Var!” kampanyasını anımsatıyor. Dünyanın en büyük karikatürü ile Erdil Yaşaroğlu’nun adını Guinness Rekorlar kitabına yazdıran kampanyanın videosunu şuradan izleyebilirsiniz.

Hyundai’nin “A Message to Space” kampanyası için hazırlanan web sitesine ulaşarak, dünyanın dört bir yanından kullanıcılarla birlikte kendi mesajınızı yazmak için tıklayın.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Türk Hava Yolları Facebook Kampanyası: O Pilot Benim Türkiye'de İlk Kez Bir Şarkının Lansmanı Periscope'tan Yapıldı →

Yazar Hakkında

D/A
D/A
Dijitalajanslar.com site yönetimi, dijital pazarlama sektöründe deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.