H&M Sonbahar Koleksiyonunu Naomi Campbell’ın George Michael Playback’iyle Tanıtıyor

H&M Sonbahar Koleksiyonunu Naomi Campbell’ın George Michael Playback’iyle Tanıtıyor

Naomi Campbell, H&M’in 2017 Sonbahar koleksiyonunun yer aldığı reklamda “yaşamak için çalışmak” kavramını George Michael parçasıyla sorguluyor.

H&M ve Naomi Campbell, 1980’lerde erkeklerin işsiz olmasını destekleyerek ses getiren George Michael’ın “Wham Rap (Enjoy What You Do)” parçasını, 2017’deki günümüz kadınlarının hayatını sürdürmek için çalışma zorunluluğuna baş kaldıran bir şekilde bütünüyle moda ile gösteren etkili bir kampanya hazırladı.
Reklam filminde yıllara meydan okuyan süper model Naomi Campbell, “Wham Rap” parçası çalarken playback yapıyor.

“The Fall Collection” adını taşıyan filmde Campbell’ın yanı sıra birçok model göze çarparken çekim için Tokyo kenti seçilmiş. Kısacık saçları ve siyah bir ceket pantolon takımla Tokyo sokaklarını elleri ceplerinde dolaşan Campbell özgürlüğün keyfini çıkarıyor ve “yaşamak için çalışmak” kavramına meydan okuyor. H&M’in 2017 Sonbahar koleksiyonunda cinsiyetlerin birbirine karıştığı rahat kıyafetler öne çıkıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← IKEA Place Uygulamasıyla Eşyaları Evinizin İçinde Görün “Volkswagenim” Yenilenen Sitesiyle Yayında! →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.