Haliç Üniversitesi’nin Doluluk Oranı %98 Oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 16 Ağu 2022
Haliç Üniversitesi’nin Doluluk Oranı %98 Oldu!

Destex Digital’in reklam kampanyalarını yürüttüğü, kreatif ve performans süreçlerini üstlendiği Haliç Üniversitesi’nin doluluk oranı, bu yıl %98’i gördü!

Türkiye’nin öncü vakıf üniversitesi Haliç; eğitim misyonuna sağlık, spor, sanat, mimarlık ve mühendislik gibi geniş bir yelpazede devam etmekte olup yaratıcılığı ana gayesi haline getirmiştir. İnovatif fikirler ile problemlere çağdaş çözümler üreten Haliç Üniversitesi, bu yıl da başarıya Destex Digital ile birlikte ulaştı.

Destex Digital, tutkulu ekibi ve kendine has fikirleri ile markalara ve üniversitelere; yaratıcı kampanyaları, çağdaş reklam modelleri, ilgi çekici ve özgün içerik desteği ile pek çok alanda, kreatif ve performans hizmet sunuyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Besler Group Web Sitesi Çalışmaları İçin Diverseffet’i Tercih Etti! Diverseffect, Kelebek Mobilya Markasını Müşteri Porföyüne Ekledi! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.