Rüzgarın Ve Müziğin Gücünü Birleştiren Marka

Rüzgarın Ve Müziğin Gücünü Birleştiren Marka

Enerjisa Üretim rüzgarıyla genç müzisyenleri Avrupa sahnesine taşıdı! Enerjisa Üretim’den rüzgarın gücünü müzikle birleştiren sponsorluk filmi.

Sürdürülebilir kaynaklardan ürettiği temiz enerjiyle geleceğe yatırım yapan marka, gücünü değer yaratanlarla paylaşma amacı doğrultusunda, Cem Mansur liderliğindeki Türkiye Gençlik Filarmoni Orkestrası’nın 2022 yılı sponsoru oldu.

Her yıl ülkenin dört bir yanındaki konservatuvarlardan seçilen öğrencilerin oluşturduğu Türkiye Gençlik Filarmoni Orkestrası’nın genç yetenekleri, Avrupa turneleri öncesinde ilk durakları olan Enerjisa Üretim Balıkesir Rüzgar Enerji Santrali’nde eşsiz bir performans sergiledi. Proje ile Türkiye’de ilk defa bir enerji santrali, 66 kişilik bir orkestranın sahnesine dönüştü.

KreatiFabrika imzalı filmde, rüzgârın eşliğinde santralden göğe taşınan notaların, orkestranın sahne alacağı Avrupa şehirlerine yolculuğuna yer verildi.

Prodüksiyonunu Sarı Film’in üstlendiği filmin çekimleri Balıkesir, Berlin, Dresden, Prag ve İstanbul’da gerçekleştirildi.

KÜNYE

Reklam veren: Enerjisa Üretim
Reklam veren Yetkilisi: Selay Güntekin, Yunus Erdal, Melda Mahur Özdemir
Reklam Ajansı: KreatiFabrika
Ajans Başkanı: Umut Aktaş
Proje Yöneticisi: Miray Bingöl
Proje Yetkilisi: Efsane Uzun
Prodüksiyon Şirketi: Sarı Film
Müzik: Türkiye Gençlik Filarmoni Orkestrası
Eser: Fauré: Masques et bergamasques, Op. 112: III. Gavotte
Kayıt Mix Mastering: KreatiFabrika

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Calista Luxury Hotels, Clockwork Tecrübesi İle Yayında! Dräger: Maskeli Kahramanlar →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.