Destex Digital’in Kreatif Ajansı Fame+Noble’a Brandverse Awards Ödülü!

Ajans Haberleri, Haberler 01 Tem 2022
Destex Digital’in Kreatif Ajansı Fame+Noble’a Brandverse Awards Ödülü!

Dijitaldeki en başarılı marka ve projeleri ödüllendiren Brandverse Awards yıl boyunca sergilenen reklam, pazarlama ve pazarlama iletişimi çalışmalarını sektörün ileri gelenlerinden oluşan jüri üyeleri eşliğinde değerlendirildi. Marketing Türkiye ve BoomSonar işbirliğiyle düzenlenen etkinlikte ödüller en yaratıcı, etkileyici ve verimli projelerin sahiplerine takdim edildi. Pazarlama sektöründe ses getiren etkinlikte Fame+Noble’a, İGA İstanbul Airport iş birliği ile yaptığı  “Hayaller Dijitale Taşınıyor; Tuvalden Piksele” adlı projesinde VR/AR teknoloji kullanımında bronz, NFT kullanımı kategorilerinde gümüş ödülün sahibi oldu.

Merakla beklenen Brandverse Awards etkinliği, 30 Haziran Perşembe günü gerçekleşti. 8 farklı kategoride sunulan projeler için jüriler değerlendirmelerini sağladı ve ödüller sahiplerine iletildi. Destex Digital’in kreatif çalışmalarını yürüten Fame+Noble, bu özel 2 farklı kategoride ödül almayı başardı.

Fame+Noble Proje Yönetici Didem İskeçeli “Hayaller Dijitale Taşınıyor; Tuvalden Piksele projemizin ses getirmesi ve 2 farklı kategoride ödüllendirilmesi bizler için mutluluk verici!” ifadelerine yer verdi.  Hayaller Dijitale Taşınıyor; Tuvalden Piksele Projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← ROIPUBLIC 10. Yılını Kutluyor! ddip digital/design/integrated/paris Fransa ofisi yeni projelere hız verdi! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.