Dijip Çevrimdışı Ortamlarda Da Kurumları Dijitalleştiriyor

Ajans Haberleri, Haberler 29 Mar 2023
Dijip Çevrimdışı Ortamlarda Da Kurumları Dijitalleştiriyor

Günümüz dijital dünyasında markaların başarılı olabilmesi ve hedefleri doğrultusunda doğru ilerleyebilmesi için dijitalleşme süreçlerine dahil olması zorunluluk haline geldi.

Dijip birçok farklı sektörden markanın sosyal medya hesaplarını ve dijital stratejilerini yönetiyor. Bu geniş yelpaze sayesinde çok yönlü stratejiler kurgulayabiliyor ve markalarına farklı perspektifler sunuyor. Bu sefer çevrimdışı ortamda kurumları dijitalleştiren bir markaya hizmet sağlıyor.

xplace, elektronik fiyat etiketleri, led ekranlar, digital signage ve akıllı interaktif ekran çözümleri gibi hizmetleri ile özellikle perakende sektöründeki müşterilerinin alanlarını dijitalleştiriyor.

xplace’in profesyonel platformlarda daha görünür olması, potansiyel müşteriler ile iletişime geçebilmesi ve marka bilinirliğini artırması için çalışmalara başladılar. xplace ekibi ile çalışmak Dijip ekibine heyecan veriyor, aynı bakış açısı ile baktığı markaların dijitalleşme süreçlerine destek olmaları en güzel ortak noktaları.

Dijip.com üzerinden kayıt olabileceğiniz çeşitli dijital pazarlama eğitimleri ve her platformun stratejiye uygun olarak kullanılmasından, marka hesap yönetimine ve optimizasyonuna kadar kapsayıcı bir bilgi birikimi edinebilir ve öğrendiklerinizi uygulama imkanı elde edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Flokser’ın Dijital Ajansı Tekrardan Diverseffect Oldu. Accessorize Turkey Dijital İletişim Çalışmaları İçin LEVELUP’ı Seçti →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.