Fırat’ı Keşfet Projesinin Web Sitesi Şimdi Yayında!

Projeler, Web siteleri 31 Oca 2022
Fırat’ı Keşfet Projesinin Web Sitesi Şimdi Yayında!

Fırat Kalkınma Ajansı koordinasyonunda başlatılan proje ile; Fırat Nehri’nin çevresinde kurulu olan Malatya, Elazığ, Bingöl ve Tunceli illerini keşfetmeye davet eden Fırat’ı Keşfet’in Diverseffect tarafından hazırlanan web sitesi, şimdi yayında!

Diverseffect’in uzman yazılım ve tasarım ekibi tarafından itinayla hazırlanan bu sitede kullanıcılar; Fırat’ın birçok medeniyete ev sahipliği yapmış bereketli topraklarının gizli kalmış güzelliklerine tarihin fısıltıları eşliğinde yolculuklar yaparken, doğa güzelliklerinden eşsiz yöresel lezzetlere kadar birçok detaylı bilgiye erişebilecek.

Yerli ve global sayısız markaya web tasarım, sosyal medya iletişimi, içerik pazarlaması, dijital reklam stratejisi gibi alanlarda profesyonel hizmetler veren Diverseffect, ses getiren projelere imzasını atmaya devam ediyor.

Fırat’ı Keşfet web sitesini incelemek ve bölge ile ilgili tüm detaylı bilgilere ulaşmak için linke tıklayın.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← CHP Vefa Ödülleri Web Sitesi Whaledevops İmzası İle Yayında! "Kim Ev Sahibi Olmak İstemez ki?" Katılımevim →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.