Diverseffect, Entaş Holding ve Entaş Turzim’in Yeni Dijital Ajansı Oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 03 May 2021
Diverseffect, Entaş Holding ve Entaş Turzim’in Yeni Dijital Ajansı Oldu!

Dijital iletişim alanında yeniliklere imza atmaya devam eden Diverseffect müşteri portföyüne Entaş Holding ve Entaş Turzim’i ekledi.

1976’dan beri turizm sektöründe sağladığı üstün başarıları, 500’ü aşkın müşteri portföyü, uzman kadrosu ve profesyonel çözümlemeleriyle sektörün bir numaralı turizm firmalarından olan Entaş Holding ve Entaş Turizm, web sitelerinin yenilenmesi için Diverseffect’in uzman yazılım ve tasarım ekibi ile çalışmaya karar verdi.

Sosyal medya, web tasarım, içerik pazarlaması, UX strateji ve tasarım, dijital reklam stratejisi geliştirme gibi hizmetlerini kreatif bir bakış açısıyla hayata geçiren Diverseffect, pek çok farklı sektöre yönelik yenilikçi projeleri ile dijitalde fark yaratmaya devam ediyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Horizon Interactive Awards'ta iGOAİMALATHANE'ye 5 Ödül Birden! Clicks'us 4 Yeni Marka İle 2021'de Büyümesini Sürdürüyor! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.