Clicks’us 4 Yeni Marka İle 2021’de Büyümesini Sürdürüyor!

Ajans Haberleri, Haberler 30 Nis 2021
Clicks’us 4 Yeni Marka İle 2021’de Büyümesini Sürdürüyor!

Geçtiğimiz sene ve bu senenin başında mevcut markaları ile sürdürdüğü başarının ardından çok daha geniş hedef kitlelere hitap eden Clicks’us Dijital bu dönemde müşteri portföyüne 4 yeni marka ekledi!

2016 yılından itibaren tam hizmet dijital pazarlama ajansı olarak Doğa Sigorta, Beta Kimya, İmmib, Four Seasons Hotelleri, Uyumsoft gibi ulusal ve uluslararası değerli markalara hizmet veren Clicks’us bu dönemde 4 yeni anlaşmasını duyurdu!

Anti-virüs dünyasının önde gelen markalarından BitDefender’ın tüm SEO, Sixsenses Kaplankaya otellerinin dijital performans, Kuryem Teknoloji’nin sosyal medya ve dijital performans süreçleri ile Mersin’in köklü şirketler grubu Derya Grup’un yeni projesi Maazalar.com’un SEO süreçleri artık Clicks’us Digital’a emanet!

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Diverseffect, Entaş Holding ve Entaş Turzim’in Yeni Dijital Ajansı Oldu! Diverseffect ‘Fırat’ı Keşfet’ Projesinin Dijital Reklam Ajansı Oldu. →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.