Horizon Interactive Awards’ta iGOAİMALATHANE’ye 5 Ödül Birden!

Ajans Haberleri, Haberler 06 May 2021
Horizon Interactive Awards’ta iGOAİMALATHANE’ye 5 Ödül Birden!

iGOAİMALATHANE, 3 web sitesi, 1 mobil uygulama ve 1 video projesiyle katıldığı Horizon Interactive Awards’da, binlerce uluslararası proje ile yarıştı, 5 ödüle birden sahip oldu!

iGOAİMALATHANE, ‘Websites – Responsive / Mobile Design’ kategorisinde 3 web sitesi projesi;

British Council’in Duvarları Olmayan Müze projesi kapsamında hazırladığı ‘Almost There’ ile Best in Category Award,
Halk Yatırım’ın 30 Ağustos Zafer Bayramı iletişimi kapsamında hazırladığı interaktif mikro site projesi ‘Halkın Zaferi’ ile GOLD Award,
Maya Vakfı’nın PhotoLIFT projesi kapsamında düzenlediği “Işığın İzinde” sergisinin dijital deneyimi olarak tasarladığı web sitesi ile SILVER Award’a layık görüldü.

‘Mobile Apps – Business’ kategorisinde ise yatırım dünyasına hızlı bir giriş yapan kişisel finansal asistan uygulaması ‘AÖS’ ile SILVER Award’ın sahibi oldu.

‘Video – Motion Graphics / Effects’ kategorisinde de iddiasını sürdüren iGOAİMALATHANE, Halk Yatırım’ın Ramazan Bayramı iletişimi kapsamında hazırladığı ‘Sevgi En Büyük Yatırım’ video projesi ile GOLD Award’ın sahibi oldu.

Dünyanın en prestijli organizasyonlarından Horizon Interactive Awards’da tüm projeler, kullanıcı deneyimi, yaratıcılık, teknik altyapı ve iletişim/mesaj verme gibi çeşitli başlıklarda değerlendiriliyor.

iGOAİMALATHANE Hakkında:

Müşterilerine stratejik bir ortak olmanın yanında, kreatif çözümlerle de ilham veren iGOAiMALATHANE, dijital, entegre reklam ve pazarlama çözümleri sunmaktadır. Ajans, doğru stratejiyle dijital dünyada sizi daha ileriye taşımak için vizyonunu her geçen gün geliştirmektedir.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Türkiye’nin İlk Arama Kurtarma Derneği Akut, Sosyal Medya Ajansı Olarak Digivega'yı Seçti Diverseffect, Entaş Holding ve Entaş Turzim’in Yeni Dijital Ajansı Oldu! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.