ROIBLE, İzmir’de Düzenlenen Oniki Etkinliğine Katıldı!

Ajans Haberleri, Haberler 30 Ara 2022
ROIBLE, İzmir’de Düzenlenen Oniki Etkinliğine Katıldı!

ROIBLE Organik Büyüme Ajansı da etkinliğe sponsor markalar arasındaydı.

Yenilikçi konseptiyle hayata geçen yapay zeka destekli e-ticaret ve e-ihracat konferansı Oniki, iş dünyasının önemli isimlerini İzmir’de bir araya getirdi. Sektör profesyonellerinin iş dünyasındaki en güncel gelişme ve başlıkları sunumlar kapsamında aktardığı etkinlikte, her bir katılımcı işlerine maksimum fayda sağlayacak 12 kişiyle B2B görüşme seansları gerçekleştirdi.

28 Aralık’ta İzmir’de düzenlenen etkinliğin sponsorları arasında markalara özel organik büyüme kapsamında çalışmalar sunan ROIBLE Organik Büyüme Ajansı da vardı. Portföyünde e-ticaret ve e-ihracat sektörlerinden Easycep, Sefamerve, Manuka ve SuCo gibi markaları bulunduran ROIBLE’ın kurucusu İbrahim Akşen, etkinlik sonrasında şu detayları aktardı:

“Başta İstanbul’da olmak üzere, yıl içerisinde çok sayıda sektörel etkinliğe katılıyoruz. Oniki’nin kalabalıktan ziyade kaliteye odaklanmış olması doğru zamanda doğru markalarla buluşmamızı sağladı. İzmir etkinliğinde stand ziyaretleri önceki etkinliklere göre çok daha yoğundu. İstanbul dışındaki şehirlerin potansiyelinin yavaş yavaş ortaya çıktığını görmek bizi sevindirdi.”

“Organik büyümenin önemi markalar tarafından daha iyi anlaşılıyor”

Etkinlik konuşmacıları arasında yer alan Akşen, “Dijitalden müşteri edinmek günümüzde her marka için büyük bir öneme sahip. Organik büyüme kapsamında yaptığımız SEO, içerik pazarlama ve online itibar çalışmaları; markaların reklam harcamaları yapmasalar bile doğru müşteriyle buluşacakları pazarlama kanalları inşa etmelerini ve marka imajlarını güçlendirmelerini sağlıyor.” şeklinde ekledi.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Projeler, Ödüller, Yeni Markalar… 2022 Scope İçin Nasıl Geçti? Diverseffect Ailesine 3 Yeni Marka Katıldı! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.