Eczacıbaşı Monrol Dijital Partner Tercihini Scope’tan Yana Kullandı

Ajans Haberleri, Haberler 29 Ara 2022
Eczacıbaşı Monrol Dijital Partner Tercihini Scope’tan Yana Kullandı

Eczacıbaşı çatısı altında global çapta uzmanlığını sürdürürken ülkemizde de nükleer tıbbın gelişimine öncülük eden bir nükleer tıp firması olan Monrol, dijital partnerini seçti.

Sağlıkta ve dijitalde aldığı ödüllerle 2022 içerisinde pek çok kez adını duyduğumuz Scope, markaları arasına bir yenisini daha ekledi. Scope, sosyal medya hesaplarında Eczacıbaşı Monrol ile çalışmaya başlayacağını duyurdu. Eczacıbaşı’nın nükleer ürünler markası Monrol için çalışmalara başlayan Scope, markanın hem dijital hem de sosyal medya süreçlerine destek verecek.

Scope sağlık alanında marka portföyünü genişletmeye, yaptığı işbirliği ve projeler, bu projelerden aldığı ödüllerle Scope Health çatı markasını geniş kitlelere duyurmaya devam ediyor.

Scope’a katılan yeni markalardan ve projelerden haberdar olmak için @agencyscope’u sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Diverseffect Ailesine 3 Yeni Marka Katıldı! IMOU Türkiye’nin Kreatif, Dijital ve Medya Konkurunu Purplemurple Kazandı →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.