Dedeman Hotels & Resorts’ün Sosyal Medya Kanalları POMPAA’ya Emanet!

Ajans Haberleri, Haberler 07 Şub 2018
Dedeman Hotels & Resorts’ün Sosyal Medya Kanalları POMPAA’ya Emanet!

Dedeman Hotels & Resorts, web sitesinden sonra sosyal medya kanallarını da POMPAA’ya emanet etti. Markanın dijital varlıklarının yönetimi bütüncül ve entegre bir yaklaşımla ele alınacak!

Yurt içinde ve yurt dışında toplam 16 adet otele sahip olan Dedeman Hotels & Resorts’ün web sitesini bütün cihazlardan görüntülenecek şekilde yenileyen ve yenilemesinin ardından web sitesinden çıkış oranlarını %70’ten %1’e düşürerek trafiğin artmasını sağlayan POMPAA, Şubat ayı itibariyle Dedeman Hotels & Resorts’ün sosyal medya kanallarının içerik ve konsept üretimini de yapacak.
 

 

 
POMPAA, Dedeman Hotels & Resorts web sitesinin birçok uluslararası yarışmadan 1.’lik almasından sonra sosyal medya içerik ve konsept üretiminde de dünyadaki yeni trendleri arkasına alarak başarıya ulaşmayı planlıyor.


 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Çin Polisi, Yüz Tanıyabilen Güneş Gözlükleri Kullanmaya Başladı Amazon, Depo Çalışanlarını Yönlendiren Bileklik Geliştirdi →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.