ddip digital/design/integrated/paris, Nev201 projesinin 360 derece lansman kampanyası çalışmalarına başladı.

Ajans Haberleri, Haberler 01 Şub 2023
ddip digital/design/integrated/paris, Nev201 projesinin 360 derece lansman kampanyası çalışmalarına başladı.

Ankara’nın ticaret merkezi Balgat’ta yükselen Nev201 iş merkezi projesi, Kalyon Holding ile Asfuroğlu Grup ortaklığında hayata geçti. Ankara’nın en prestijli projesinin tüm dijital sürecini ise ddip digital/design/integrated/paris üstlendi.

Kurumsal tasarımlar, sosyal medya, web sitesi ve outdoor reklam çalışmaları gibi birçok alanda 360 derece hizmet verecek olan ddip digital/design/integrated/paris, Emre Arolat imzalı modern mimarisi ile beğeni kazanan Nev201’in bu yolculuğunda yanında olmaktan mutluluk duyuyor.

ddip digital/design/integrated/paris, 2013 yılından bu yana The Museum Hotel Antakya, Brother, SelJel, Maxxmora, Tadım, Koza Gourmet, Panzani ve Danone France gibi lider firmaların ATL ve BTL iletişim süreçlerinde faaliyet gösteriyor. Yarattığı stratejik perspektifler doğrultusunda ortaklıklarını güçlendiriyor ve iyi iletişimin başarılı bir iş ortaklığının anahtarı olduğuna inanıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Ajans Replik, İder Mobilya Dijital Ajans Konkurundan Zaferle Ayrıldı. Türkiye’nin İlk Modest Pazaryeri Modalog’un Ajansı ROIBLE Oldu! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.