ddip, Brother’ın Yeni Kampanyası Olan ScanNCut’ı Yayınladı

ddip, Brother’ın Yeni Kampanyası Olan ScanNCut’ı Yayınladı

ddip digital/design/integrated/paris, uzun süredir keyifli bir iş birliği içerisinde olduğu Brother’ın yeni kampanyası olan ScanNCut’ı yayına aldı.

Brother’ın sevilen ürününü tanıtmak ve marka bilinirliği yaratmak amacıyla oluşturulan yeni kampanya; çeşitli sosyal medya platformlarında ve Google reklamlarda yayına girdi. Brother ScanNCut SDX1200 ürününü ele alan kampanya, yaratıcılığın sınırlarını zorlamak isteyenleri merkezine alıyor. ddip digital/design/integrated/paris, her zaman olduğu çalıştığı sektörün ihtiyacını göz önünde bulundurarak mevcut talebe yaratıcı bir bakış açısı getiriyor.

2013 yılından bu yana; The Museum Hotel Antakya, Brother, SelJel, Maxxmora, Tadım, Koza Gourmet, Panzani ve Danone Fransa gibi sektörlerinde önde gelen firmaların ATL ve BTL iletişim süreçlerinde aktif bir şekilde görev alan ddip digital/design/integrated/paris, günümüzün trendlerini en doğru şekilde analiz ediyor ve geliştirdiği stratejik bakış açılarını başarı ile uyguluyor. İletişimin gücüne inanıyor, tüm iş birliklerimizde bu güçlü bağı oluşturmaya gayret gösteriyor. İyi bir iletişimin mutlu ve uzun ömürlü iş ilişkisinin temeli olduğuna inanıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Kahve Diyarı, Müşteri Deneyimini En Üste Taşımak İçin “Clockwork” Dedi! Clockwork İçin Küçük, Gamer Dünyası için Büyük Bir Adım! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.