The Museum Hotel Antakya, Sektörün Öncüleriyle Cannes’da ILTM Fuarı’na Katılıyor.

Ajans Haberleri, Haberler 02 Ara 2022
The Museum Hotel Antakya, Sektörün Öncüleriyle Cannes’da ILTM Fuarı’na Katılıyor.

ddip digital/design/integrated/paris ile uzun süredir iş birliği içinde olduğu The Museum Hotel Antakya, Cannes ILTM Luxury Turizm Fuarı’na katılıyor.

Lüks seyahat endüstrisinin dünya genelinde öne çıkan isimlerinin yer aldığı fuarda, eğitimlerin yanı sıra sektörün öncüleriyle network olanağı da sağlanıyor. The Museum Hotel Antakya, dört gün sürecek olan, dünyanın en önemli turizm fuarlarından biri olarak kabul edilen ILTM’de yerini almak için heyecanlanırken, ddip digital/design/integrated/paris, The Museum Hotel Antakya’nın fuar materyallerinin hazırlık sürecinin altına imza atmaktan memnuniyet duyuyor.

2013 yılından bu yana; The Museum Hotel Antakya, Brother, SelJel, Maxxmora, Tadım, Koza Gourmet, Panzani ve Danone Fransa gibi sektörlerinde önde gelen firmaların ATL ve BTL iletişim süreçlerinde aktif bir şekilde görev alan ddip digital/design/integrated/paris, günümüzün trendlerini en doğru şekilde analiz ediyor ve geliştirdiği stratejik bakış açılarını başarı ile uyguluyor. İletişimin gücüne inanıyor, tüm iş birliklerimizde bu güçlü bağı oluşturmaya gayret gösteriyor. İyi bir iletişimin mutlu ve uzun ömürlü iş ilişkisinin temeli olduğuna inanıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Brother ME Tiktok Hesabını Kullanıcıların Erişimine Açtı. NN Hayat Şirket Etkinliği, ddip digital/design/integrated/paris Desteğiyle Gerçekleştirildi. →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.