Bizim Mutfak, Almanya Pazarındaki Tüm İletişim Süreçleri İçin ddip digital/design/integrated/paris’i Seçti.

Ajans Haberleri, Haberler 04 Oca 2023
Bizim Mutfak, Almanya Pazarındaki Tüm İletişim Süreçleri İçin ddip digital/design/integrated/paris’i Seçti.

2017 yılında gücüne güç katarak Japon Gıda devi Ajinomoto bünyesine dahil olan Bizim Mutfak’ın, Almanya pazarındaki tüm iletişim süreçleri, ddip digital/design/integrated/paris iş birliği ile başladı.

Bizim Mutfak Almanya’nın tüm sosyal medya süreçlerindeki çalışmalarını üstlenmekten mutluluk duyan ddip digital/design/integrated/paris, vakit kaybetmeden tüm platformlardaki paylaşımların yayınlarına başladı. 2023’te de stratejilerini geliştirmeye devam edecek olan ddip digital/design/integrated/paris , Bizim Mutfak Almanya içerik paylaşımlarına yeni yıl temasıyla ilk adımı attı.

2013 yılından bu yana; The Museum Hotel Antakya, Brother, SelJel, Maxxmora, Tadım, Koza Gourmet, Panzani ve Danone Fransa gibi sektörlerinde önde gelen firmaların ATL ve BTL iletişim süreçlerinde aktif bir şekilde görev alan ddip digital/design/integrated/paris, günümüzün trendlerini en doğru şekilde analiz ediyor ve geliştirdiği stratejik bakış açılarını başarı ile uyguluyor. İletişimin gücüne inanıyor, tüm iş birliklerimizde bu güçlü bağı oluşturmaya gayret gösteriyoruz. İyi bir iletişimin mutlu ve uzun ömürlü iş ilişkisinin temeli olduğuna inanıyoruz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← ddip digital/design/integrated/paris’in yeni yıl kutlaması Metaverse’de gerçekleşti! ddip digital/design/integrated/paris’e turizm/gayrimenkul sektöründe yeni marka: Mediterra. →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.