ddip digital/design/integrated/paris’e turizm/gayrimenkul sektöründe yeni marka: Mediterra.

Ajans Haberleri, Haberler 04 Oca 2023
ddip digital/design/integrated/paris’e turizm/gayrimenkul sektöründe yeni marka: Mediterra.

Kuzey Kıbrıs’ta dünyanın dört bir yanından gelen yatırımcılara, sektördeki uzun deneyimlerinin ışığı altında; emlak, vergi ve hukuk hizmetleri, iç mimari ve destinasyon yönetimi gibi 6 farklı iş alanında hizmet veren Mediterra, ddip digital/design/integrated/paris’in yeni markası oldu.

ddip digital/design/integrated/paris, Akdeniz Yarımadası’nı yeni yaşam merkezi haline getirme ve Kıbrıs’ın hem  kültürünü hem de doğasını tüm dünyaya duyurma arzusuyla yola çıkan Mediterra’ya, sosyal medyada destek vermenin sevincini yaşıyor.

2013 yılından bu yana; The Museum Hotel Antakya, Brother, SelJel, Maxxmora, Tadım, Koza Gourmet, Panzani ve Danone Fransa gibi sektörlerinde önde gelen firmaların ATL ve BTL iletişim süreçlerinde aktif bir şekilde görev alan ddip digital/design/integrated/paris, günümüzün trendlerini en doğru şekilde analiz ediyor ve geliştirdiği stratejik bakış açılarını başarı ile uyguluyor. İletişimin gücüne inanıyor, tüm iş birliklerimizde bu güçlü bağı oluşturmaya gayret gösteriyor. İyi bir iletişimin mutlu ve uzun ömürlü iş ilişkisinin temeli olduğuna inanıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Bizim Mutfak, Almanya Pazarındaki Tüm İletişim Süreçleri İçin ddip digital/design/integrated/paris'i Seçti. Projeler, Ödüller, Yeni Markalar… 2022 Scope İçin Nasıl Geçti? →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.