NN Hayat Şirket Etkinliği, ddip digital/design/integrated/paris Desteğiyle Gerçekleştirildi.

Ajans Haberleri, Haberler 02 Ara 2022
NN Hayat Şirket Etkinliği, ddip digital/design/integrated/paris Desteğiyle Gerçekleştirildi.

NN Hayat çalışanlarının uzun zaman sonra bir araya geldiği şirket etkinliği, 18-20 Kasım’da Antalya Selectum Luxury Hotel’de gerçekleştirildi. NN Hayat ve Emeklilik ailesinin bünyesine katılan yeni ekip çalışanlarının da dâhil olduğu ve bağların güçlendirildiği organizasyonda, geçmişten günümüze ve geleceğe dair birçok durum ele alınarak değerlendirildi.

Markanın ihtiyaçlarını ve taleplerini analiz ederek süreç boyunca destek olan ddip digital/desing/integrated/paris, hedeflerin konuşulduğu ve bolca keyifli vakit geçirilen bu etkinliğin düzenlenme sürecine dâhil olmaktan mutluluk duyuyor.

ddip digital/design/integrated/paris, 2013 yılından bu yana The Museum Hotel Antakya, Brother, SelJel, Maxxmora, Tadım, Koza Gourmet, Panzani ve Danone France gibi lider firmaların ATL ve BTL iletişim süreçlerinde faaliyet gösteriyor. Yarattığı stratejik perspektifler doğrultusunda ortaklıklarını güçlendiriyor ve iyi iletişimin başarılı bir iş ortaklığının anahtarı olduğuna inanıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← The Museum Hotel Antakya, Sektörün Öncüleriyle Cannes’da ILTM Fuarı’na Katılıyor. Yiğit Akü, Kurumsal Web Sitesini Diverseffect İle Yenileyecek! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.