Brother ME Tiktok Hesabını Kullanıcıların Erişimine Açtı.

Ajans Haberleri, Haberler 02 Ara 2022
Brother ME Tiktok Hesabını Kullanıcıların Erişimine Açtı.

Brother ME Tiktok Hesabını Kullanıcıların Erişimine Açtı.

Son dönemde iletişim kanalı olarak sıkça tercih edilen, markalara hedef kitleleriyle etkileşim kurma fırsatı sunan ve kullanıcı sayısını büyük bir hızla artıran TikTok platformunda Brother ME de yerini aldı. Brother ME TikTok hesabını takip ederek ddip digital/design/integrated/paris’in platforma uygun olarak, tüm yaratıcılığıyla oluşturduğu içeriklerden siz de haberdar olabilirsiniz.

Brother Türkiye’nin A3 Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılarını Ve Profesyonel Masaüstü Tarayıcılarını Ele Alan Kampanyalar, ddip digital/design/integrated/paris İş Birliği İle Gerçekleştirildi.

Bu ay Brother Türkiye ve ddip digital/design/integrated/paris iş birliği ile farklı içerik formatları ve sosyal medya platformlarında 2 farklı kampanya hayata geçirildi.

Kampanyalardan biri, çok fonksiyonlu özellikleriyle tüm ofis ihtiyaçlarına çözüm olan Brother A3 Mürekkep Püskürtmeli Yazıcıları; diğeri ise yüksek hız ve kompakt özellikleriyle dikkat çeken Profesyonel Masaüstü Tarayıcıları ele alıyor. Yaratıcı fikirlerini doğru analizler ile uygulamaya geçiren ddip digital/design/integrated/paris, güçlü özellikleriyle rakiplerinden sıyrılan ve verimlilikleriyle dikkat çeken bu ürünlerin tanıtımında yer almaktan mutluluk duyuyor.

2013 yılından bu yana; The Museum Hotel Antakya, Brother, SelJel, Maxxmora, Tadım, Koza Gourmet, Panzani ve Danone Fransa gibi sektörlerinde önde gelen firmaların ATL ve BTL iletişim süreçlerinde aktif bir şekilde görev alan ddip digital/design/integrated/paris, günümüzün trendlerini en doğru şekilde analiz ediyor ve geliştirdiği stratejik bakış açılarını başarı ile uyguluyor. İletişimin gücüne inanıyor, tüm iş birliklerimizde bu güçlü bağı oluşturmaya gayret gösteriyor. İyi bir iletişimin mutlu ve uzun ömürlü iş ilişkisinin temeli olduğuna inanıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Tablohane, SEO Çalışmaları İçin ROIBLE Organik Büyüme Ajansı'nı Tercih Etti! The Museum Hotel Antakya, Sektörün Öncüleriyle Cannes’da ILTM Fuarı’na Katılıyor. →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.