E-Ticaret Zirvesi Ana Tema: Dijital Dönüşüm, Müşteri Deneyimi ve Sadakati

E-Ticaret Zirvesi Ana Tema: Dijital Dönüşüm, Müşteri Deneyimi ve Sadakati

Pandemi dönemi e-ticaret şirketlerinin daha fazla müşteri kazanarak, hızla büyümelerini sağladı. İstatistik ve verilerden yola çıkarak, büyümesindeki en önemli etkenler dijital dönüşüm, müşteri deneyimi ve sadakati oldu.

Pazarlama Türkiye, 16 Mart 2023 Tarihinde Çırağan Sarayında düzenlenecek E-ticaret Zirvesi’nin temasını “Dijital Dönüşüm, Müşteri Deneyimi ve Sadakati” olarak belirledi.

E-Ticaret Zirvesi; teknoloji girişimleri, dijitalleşen şirketler, B2B ve B2C şirketleri, medya ve iş dünyasının değerli isimleriyle birlikte fark yaratanlar, markalar ve geleneksel perakendecilerden oluşan geniş ve çeşitli bir topluluğu birlikte ağırlayacak.

Önde gelen e-ticaret şirketlerinden konuşmacılar bir araya gelerek; e-ticaret şirketlerinin dijital dönüşüm süreçlerini, bu süreçlere yol açan faktörleri, 2023’de e-ticaret beklentilerini, kargo şirketlerinin konumunu, perakende şirketlerinin e-ticaret yatırımlarını, sürdürülebilirliğini ve ivmeyi korumak adına benimsedikleri yeni stratejileri, müşteri memnuniyet ve deneyimlerini tartışacaklar. Aynı zamanda sadece ne yaptıklarına veya yapacaklarına değil, nasıl yaptıklarına da ışık tutacaklar.

E-Ticaret Zirvesi’nin detaylarını buradan görebilirsiniz.

Sponsorluk ve Toplu Katılım hakkında bilgi almak için ender@pazarlamaturkiye.com adresine mail atabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
Mobilefest 2023’te Türkiye’yi Teknoloji Üssü Konumuna Taşıyacak →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.