ddip digital/design/integrated/paris, CollaSel’in Yeni Ürünü Kolajen Tripeptit’i Tanıttı!

Ajans Haberleri, Haberler 03 Eki 2022
ddip digital/design/integrated/paris, CollaSel’in Yeni Ürünü Kolajen Tripeptit’i Tanıttı!

ddip digital/design/integrated/paris, kolajen sektörünün öncü firması CollaSel’in yeni ürünü olan CollaSel Tripeptit için hazırladığı lansman çalışmalarını tamamladı.

ddip digital/design/integrated/paris, CollaSel’in yenilikçi çabalarından doğan ve ilk kez sığırdan üretilen kolajen tripeptit ürünü için geliştirdiği strateji ile farkını ortaya koymaya devam ediyor.

2013 yılından bu yana; The Museum Hotel Antakya, Brother, SelJel, Maxxmora, Tadım, Koza Gourmet, Panzani ve Danone Fransa gibi sektörlerinde önde gelen firmaların ATL ve BTL iletişim süreçlerinde aktif bir şekilde görev alan ddip digital/design/integrated/paris, günümüzün trendlerini en doğru şekilde analiz ediyor ve geliştirdiği stratejik bakış açılarını başarı ile uyguluyor. İletişimin gücüne inanıyor, tüm iş birliklerimizde bu güçlü bağı oluşturmaya gayret gösteriyoruz. İyi bir iletişimin mutlu ve uzun ömürlü iş ilişkisinin temeli olduğuna inanıyoruz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← EAE Teknoloji’nin E-ticaret Sitesini Diverseffect İnşa Edecek! ROIBLE Organik Büyüme Ajansına 2 Yeni Marka! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.