ddip digital/design/integrated/paris’in Başarılı İş Ortağı Maxxmora, Dünyanın Dört Büyük Şehrinde Mağazalarını Açtı!

ddip digital/design/integrated/paris’in Başarılı İş Ortağı Maxxmora, Dünyanın Dört Büyük Şehrinde Mağazalarını Açtı!

Maxxmora, hayatı dışarı taşıma tutkusuyla yaratılan mobilyalarını dünyanın dört bir yanında sergilemek için Londra, Cannes, Hamburg ve İstanbul şehirlerinde mağazalarını eş zamanlı olarak açtı.

En prestijli ve seçkin lokasyonlarda açılan bu mağazalar, doğal öğelerle zarif tasarımları birleştirerek ziyaretçilerine görsel bir şölen yaşatıyor. Tutkulu tavrını hiç kaybetmeyerek, eşsiz koleksiyonlarını sınırların ötesine taşıyan Maxxmora Outdoor Living Concept’in tüm kurumsal süreçlerini üstlenen ddip digital/design/integrated/paris, Maxxmora’nın yanında olmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti.

2013 yılından bu yana; The Museum Hotel Antakya, Brother, SelJel, Maxxmora, Tadım, Koza Gourmet, Panzani ve Danone Fransa gibi sektörlerinde önde gelen firmaların ATL ve BTL iletişim süreçlerinde aktif bir şekilde görev alan ddip digital/design/integrated/paris, günümüzün trendlerini en doğru şekilde analiz ediyor ve geliştirdiği stratejik bakış açılarını başarı ile uyguluyor.

ddip ekibi, iletişimin gücüne inandığını ve tüm iş birliklerinde bu güçlü bağı oluşturmaya gayret gösterdiklerini belirtti. Ve son olarak sözlerine, iyi bir iletişimin mutlu ve uzun ömürlü iş ilişkisinin temeli olduğuna inandıklarını da eklediler.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Ödüyo'nun SEO Ajansı Belli Oldu! Linafon Dijital Medya Ajansı, Diş Hekimi Zeynep Işılay Kaya ile Heyecan Verici Yeni İşbirliğini Duyurdu! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.