Linafon Dijital Medya Ajansı, Diş Hekimi Zeynep Işılay Kaya ile Heyecan Verici Yeni İşbirliğini Duyurdu!

Ajans Haberleri, Haberler 09 May 2023
Linafon Dijital Medya Ajansı, Diş Hekimi Zeynep Işılay Kaya ile Heyecan Verici Yeni İşbirliğini Duyurdu!

Yenilikçi stratejileri ve yaratıcılığıyla tanınan Linafon, Dt Zeynep Işıl Kaya Klinik ile yeni bir işbirliğine başladı.

Bahçelievler’de bulunan Diş Hekimi Zeynep Işılay Kaya Kliniği, diş sağlığı ve estetik diş hekimliği için önde gelen bir destinasyon olarak kendini kanıtlayan klinik, hastalara son teknoloji tedaviler, kişiselleştirilmiş bakım ve rahat bir ortam sağlamaya kendini adamıştır. Diş Hekimi Zeynep Işılay Kaya liderliğindeki son derece yetenekli profesyonellerden oluşan bir ekip ile diş implantları, diş beyazlatma, ortodonti ve daha fazlasını içeren geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır.

Bu işbirliği sayesinde Linafon’un yeni nesil stratejileri ile hedef kitlelere ulaşmayı hedefliyor. Kapsamlı ve kişiye özel iletişim çözümleriyle tanınan Linafon, Diş Hekimi Zeynep Işılay Kaya’nın marka bilinirliğini yükseltmek ve potansiyel müşterilerin ilgisini çekmek için benzersiz bir yeni nesil strateji oluşturacaktır.

Linafon, Türkiye ve Uluslararası işletmelere pazarlama, medya ve iletişim hizmetleri sunmaya devam ediyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← ddip digital/design/integrated/paris’in Başarılı İş Ortağı Maxxmora, Dünyanın Dört Büyük Şehrinde Mağazalarını Açtı! ZY Elektrikli Traktör’ün Dijital İletişim Konkurunu Purplemurple Kazandı →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.