Gricreative’in yeni konkur başarısı: Eureko Sigorta

Ajans Haberleri, Haberler 31 Ağu 2021
Gricreative’in yeni konkur başarısı: Eureko Sigorta

Eureko Sigorta’nın yeni iletişim ajansı; Gricreative.

1989’dan bu yana Türkiye sigortacılık sektörünün yenilikçi bir üyesi olan Eureko Sigorta, dünyanın en büyük sigorta gruplarından Achmea’nın bir kuruluşu. Gricreative önümüzdeki dönemde Eureko Sigorta’nın kreatif ve sosyal medya iletişiminden sorumlu olacak.

Gricreative CEO’su Emrah Özdamar yeni iş birliğini: “Eureko Sigorta gibi sektöründe güçlü bir markanın Gricreative’i seçmesinden dolayı çok mutluyuz. Eureko kimliğinin bizim yaklaşımımızla çok uyuştuğunu düşünüyoruz. Hedefimiz, Eureko Sigorta’nın yenilikçi, müşteri odaklı bakış açısını yaratıcı iletişim çözümlerimiz yoluyla hedef kitlesiyle buluşturmak…“ sözleriyle değerlendirdi.

Gricreative hakkında

Gricreative, kurulduğu 2003 yılından beri geleneksel, dijital ve sosyal medyada marka iletişimi ve web sitesi geliştirme hizmetleri veriyor. Ulusal ve uluslararası çok sayıda ödüle sahip olan ajans, strateji temelli iletişim yaklaşımı, deneyimi, altyapısı, uzman insan gücü ve yenilikçi bakışıyla yaratıcı kampanyalara ve yüksek standartlı projelere imza atıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← İş Portföy, Yeni Ajansını Seçti! Clockwork’e otomotiv sektörünün dev markalarından bir müşteri daha! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.