Build Mobile Tech Camp

Diğer Eğitimler, Eğitim 18 Haz 2015
Build Mobile Tech Camp

Mobilike, üniversite öğrencileri için “Build Mobile Tech Camp” adında bir mobil teknoloji kampı düzenliyor.

Son başvuru tarihi 21 Haziran olan Build Mobile Tech Camp, 13 Temmuz – 21 Ağustos tarihleri arasında 6 hafta sürecek. Kampa öncelikli olarak üniversite üçüncü ve dördüncü sınıfta olan ve bilgisayar mühendisliği ile benzeri bölümlerde eğitim gören öğrenciler başvurabilecek.

Staj programı konseptinde gerçekleşecek kampa karılacak öğrenciler, gerçek projeler içinde yer alarak mobil teknolojiler ve mobil programlama konularında deneyimler kazanacak.

Program için başvurusunu tamamlayan adaylar online kısa bir sınava tabi tutulacaklar. Kamp için kabul edilenler ise Mobilike web sitesi ve sosyal medya hesapların üzerinden duyurulacak.

Mobilike Build Mobile Tech Camp hakkında detaylı bilgiye şuradan ulaşabilir ve 21 Haziran’a kadar başvuru yapabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Sosyal Medya Kampüsü: Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Eğitimi Thaat’s The Academy: Brand Strategy Lab →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.