Digitalzone Meetups Online’da Bu Ay ‘Yapısal Veri İşaretlemeleri’ ve ‘TV Reklamcılığında Ölçümleme’ Konuşulacak

Digitalzone Meetups Online’da Bu Ay ‘Yapısal Veri İşaretlemeleri’ ve ‘TV Reklamcılığında Ölçümleme’ Konuşulacak

Zeo Agency’nin sektörün gelişimine katkı sağlamak üzere düzenlediği Digitalzone Meetups, dijital pazarlama alanına ilgi duyan katılımcıları ücretsiz etkinliklerde bir araya getirmeye devam ediyor.

27 Ağustos 2020 Perşembe günü saat 19:00’da online olarak gerçekleşecek etkinliğin ilk oturumunda Zeo Agency’de Search Engine Optimization Executive olarak görev yapan Samet Özsüleyman ”Yapısal Veri İşaretlemeleri Hakkında Her Şey!” başlığı altında detaylı bir sunum gerçekleştirecek. İkinci oturumda ise Medialyzer’da Co-Founder & CEO olarak görev yapan Mustafa Güllü ”TV Reklamcılığında Ölçümleme” konusunu derinlemesine açıklayacak.

Etkinliğe ücretsiz kayıt olmak için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Etkinlik programı:

19:00 – 20:00 – Samet Özsüleyman – Yapısal Veri İşaretlemeleri Hakkında Her Şey!
20:00 – 21:00 – Mustafa Güllü – TV Reklamcılığında Ölçümleme

Dijital pazarlama, SEO, performans pazarlama ve içerik pazarlaması gibi konulardan marka stratejilerine ve teknik sunumlara kadar katılımcıların kişisel gelişimlerine fayda sağlayacak içerikler sunan etkinlik bu ay 55. kez gerçekleşecek.

Digitalzone Meetups etkinliğinin önceki kayıtlarına YouTube üzerinden ulaşmak da mümkün: http://zeo.agency/digitalzone-meetups-playlist

Güncel gelişmeleri takipte kalmak için Zeo Agency’nin sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz:

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Marka dünyasında değişimi yöneten liderler Sustainable Brands Turkey 2020’de ‘online’ buluşuyor Zeo Agency’nin Düzenlediği Digitalzone Meetups Online Bu Ay Pandemiyle Gelen Değişime Odaklanıyor →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.