Zeo Agency’nin Düzenlediği Digitalzone Meetups Online Bu Ay Pandemiyle Gelen Değişime Odaklanıyor

Zeo Agency’nin Düzenlediği Digitalzone Meetups Online Bu Ay Pandemiyle Gelen Değişime Odaklanıyor

Zeo Agency’nin sektörün gelişimine katkı sağlamak üzere düzenlediği Digitalzone Meetups, dijital pazarlama alanına ilgi duyan katılımcıları ücretsiz etkinliklerde bir araya getirmeye devam ediyor.

28 Temmuz 2020 Salı günü saat 19:00’da online olarak gerçekleşecek etkinlikte bu ayki konuşmalar pandemi dönemi ve etkileri üzerine odaklanıyor. İlk oturumunda Decathlon Türkiye’de Digital & Omni Transformation Leader olarak görev yapan Melisa Çakır ”Pandemi Omnikanal Deneyimi Nasıl Değiştirdi?” başlıklı bir sunum gerçekleştirecek.

İkinci oturumda ise Evyap’ta E-Trade Marketing Executive olarak görev yapan Güliz Bilgütay ”COVID-19 Sonrası E-Ticaret’te Tüketici Davranışları Nasıl Değişti?” sorusunu merkeze alarak içinden geçtiğimiz dönemi değerlendirecek.

Etkinliğe ücretsiz kayıt olmak için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz:

https://www.eventbrite.com/e/digitalzone-meetups-online-dijital-pazarlama-egitimleri-tickets-113881548778

Etkinlik programı:

19:00 – 20:00 – Melisa Çakır – Pandemi Omnikanal Deneyimi Nasıl Değiştirdi?
20:00 – 21:00 – Güliz Bilgütay – Covid-19 Sonrası E-Ticaret’te Tüketici Davranışları Nasıl Değişti?

Dijital pazarlama, SEO, performans pazarlama ve içerik pazarlaması gibi konulardan marka stratejilerine ve teknik sunumlara kadar katılımcıların kişisel gelişimlerine fayda sağlayacak içerikler sunan etkinlik bu ay 54. kez gerçekleşecek.

Digitalzone Meetups etkinliğinin önceki kayıtlarına YouTube üzerinden ulaşmak da mümkün: http://zeo.agency/digitalzone-meetups-playlist

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Digitalzone Meetups Online’da Bu Ay ‘Yapısal Veri İşaretlemeleri’ ve ‘TV Reklamcılığında Ölçümleme’ Konuşulacak Brainworks Global'den Dış Ticaret Odaklı Reklamlar Webinar'ı →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.