Zeo Agency’nin 2020 İkinci Çeyrek Dijital Pazarlama Raporları Pandemi Dönemini İnceliyor

Dijital Pazarlama, Konular 29 Eyl 2020
Zeo Agency’nin 2020 İkinci Çeyrek Dijital Pazarlama Raporları Pandemi Dönemini İnceliyor

Uluslararası dijital pazarlama ajansı Zeo Agency, 2019/2020 yıllarının çeyrek dönemlerini karşılaştırarak farklı sektörleri analiz ettiği sektör raporlarıyla dünyada ve ülkemizde yaşanan gelişmeler sonucu pazar paylarında ve kullanıcı davranışlarında oluşan değişimi ve bunun dijital pazarlamaya olan etkisini ortaya koyuyor.

Q1 döneminde toplamda 15 sektörü mercek altına alan Zeo Agency, Q2 dönemi raporlarını yayınlamaya başladı. Q2 dönemi raporları ise Turizm ve Ulaşım, Online Market, Elektronik Aletler ve Telekomünikasyon, Bankacılık, Emlak ve Otomotiv, Sigorta, Pazar Yerleri, Sağlık, Hazır Giyim ve Moda ile Dijital Eğlence ve Hobi olmak üzere pek çok farklı sektörü ele alıyor.

Pandeminin etkilerini verilerle değerlendirmek

Web sitelerinin pazar payındaki değişiklikleri, sektöre yönelik organik anahtar kelimelerin hacim değişikliklerini, belli sektörler özelindeki mobil uygulama verilerini derinlemesine inceleyen raporlar, 2020 yılında tüm hayatı etkileyen COVID-19’un dijital pazarlardaki dramatik etkilerini ortaya koyuyor. 

Dijital pazarlama veri araçları kullanarak yapılan analizler içinden geçtiğimiz dönemi net bir şekilde kavramayı, potansiyeli anlamlandırmayı ve içgörüler elde ederek tüm sektör paydaşlarına faydalı bir kaynak oluşturmayı amaçlıyor.

Zeo Agency tarafından hazırlanan tüm sektör raporlarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← E-ticaret Nasıl Yapılır? 10 Adımda E-ticarete Başlamak En İyi Ücretsiz Stok Fotoğraf Siteleri →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.