Digitalzone Meetups Online, ‘Core Web Vitals’ ve ‘İçerik Üretimi’ine Odaklanan İki Sunumla 29 Eylül’de!

Digitalzone Meetups Online, ‘Core Web Vitals’ ve ‘İçerik Üretimi’ine Odaklanan İki Sunumla 29 Eylül’de!

Zeo Agency’nin sektörün gelişimine katkı sağlamak üzere düzenlediği Digitalzone Meetups, dijital pazarlama alanına ilgi duyan katılımcıları ücretsiz etkinliklerde bir araya getirmeye devam ediyor.

29 Eylül 2020 Salı günü saat 19:00’da online olarak gerçekleşecek etkinliğin ilk oturumunda Samsung Electronics’te Digital Marketing Manager olarak görev yapan Hakan Şık, ”Gerçek Rakibimiz Kim?” başlıklı sunumuyla son yıllarda geliştirilen formüller ve case study’ler üzerinden içerik üretimini ele alacak.

İkinci oturumda ise Zeo Agency’de SEO Executive olarak görev yapan Gökhan Ercan ”Core Web Vitals: Google’ın Yeni Site Hızı Yaklaşımı” başlıklı bir sunum gerçekleştirecek.

Etkinliğe ücretsiz kayıt olmak için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz:

Etkinlik programı:

19:00 – 20:00 – Hakan Şık – Gerçek Rakibimiz Kim?
20:00 – 21:00 – Gökhan Ercan – Core Web Vitals: Google’ın Yeni Site Hızı Yaklaşımı

Dijital pazarlama, SEO, performans pazarlama ve içerik pazarlaması gibi konulardan marka stratejilerine ve teknik sunumlara kadar katılımcıların kişisel gelişimlerine fayda sağlayacak içerikler sunan etkinlik bu ay 56. kez gerçekleşecek.

Digitalzone Meetups etkinliğinin önceki kayıtlarına YouTube üzerinden ulaşmak da mümkün: http://zeo.agency/digitalzone-meetups-playlist

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Ya içindesin çizginin ya da dışında! Marka dünyasında değişimi yöneten liderler Sustainable Brands Turkey 2020’de ‘online’ buluşuyor →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.