Digitalzone Meetups Ocak: 2021’de SEO, Ölçümleme, İçerik ve Sosyal Medya Pazarlaması

Digitalzone Meetups Ocak: 2021’de SEO, Ölçümleme, İçerik ve Sosyal Medya Pazarlaması

Zeo Agency’nin sektörün gelişimine katkı sağlamak üzere düzenlediği Digitalzone Meetups, dijital pazarlama alanına ilgi duyan katılımcıları ücretsiz etkinliklerde bir araya getirmeye devam ediyor.

28 Ocak Perşembe günü panel formatında gerçekleşecek etkinlikte 2021’de SEO, ölçümleme, içerik ve sosyal medya pazarlaması konuşulacak.

SEO ve ölçümleme konularının ele alınacağı ilk oturumda Google Türkiye’de Head of Google Marketing Platform olarak görev yapan Ece Öztürk Doğan, Ommetrics Kurucusu Berkan Bağcı ve Zeo Agency’de SEO Director olarak görev yapan Ozan Ketenci yer alacak.

İkinci oturumda ise Borusan Otomotiv’de BMW Marketing Unit Manager olarak görev yapan Tuğçe Baykut Pınar ve icerik.com’da Product Manager olarak görev yapan Burak Pehlivan içerik pazarlaması ve sosyal medya pazarlaması konularına odaklanacak.

Etkinliğe ücretsiz kayıt olmak için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz:

Etkinlik programı:

19:00 – 20:00 – 2021’de SEO ve Ölçümleme
20:00 – 21:00 – 2021’de İçerik ve Sosyal Medya Pazarlaması

Digitalzone Meetups etkinliğinin önceki kayıtlarına YouTube üzerinden ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← ASO ve App Marketing’in Konuşulacağı ‘Digitalzone Meetups Online’ 25 Şubat’ta! Digitalzone Meetups Online, E-ticaret SEO ve Shopify SEO’ya Odaklanan İki Sunumla 29 Aralık’ta! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.