Yenilenen Ara yüzü İle LEVELUP Yayında!

Ajans Haberleri, Haberler 27 Nis 2023
Yenilenen Ara yüzü İle LEVELUP Yayında!

İş ortaklarının dijitaldeki satışlarını artırırken, marka konumlanmasını da güçlendiren LEVELUP, geçtiğimiz ay dijital pazarlama hizmetini, kreatif ajans hizmeti ile güçlendirmiştir.

Sunduğu hizmetlerin gelişmesiyle web sitesini de yenileyen sektörün öncü temsilcisi, markaların değerlerini dijitalleştirmeye devam ediyor.

2017 yılından bu yana 120’nin üzerinde markaya, 17 farklı sektörde hizmet veren dijital pazarlama ajansının en güçlü hizmetleri; Sosyal medya yönetimi, kreatif tasarım, performans odaklı reklam, web sitesi tasarımı ve video prodüksiyon & fotoğraf çekimi şeklindedir. Başta yerel ve ulusal markalar olmak kaydıyla son 3 senede global markalara da hizmet veren LEVELUP, büyümeye devam ediyor.

Profesyonel ekibiyle dijital alanlarda çözümler sunan LEVELUP’ın yenilenen web sitesini incelemek, sunduğu hizmetler hakkında bilgi sahibi olup iletişime geçmek için tıklayın

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Linafon ve Hocadanal Akademi Online Eğitimde Devrim Yaratmak ve Yeni Ufukları Genişletmek İçin Güçlerini Birleştiriyor AnladınSen Dijital İletişim Çalışmaları İçin LEVELUP’ı Seçti →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.