OrConcept, Dijital Medya Çalışmaları için LEVELUP’ı Seçti!

Ajans Haberleri, Haberler 28 Şub 2023
OrConcept, Dijital Medya Çalışmaları için LEVELUP’ı Seçti!

Performans odaklı dijital pazarlama projelerinin yanı sıra kreatif konularda da müşterilerine hizmet veren LEVELUP, OrConcept sosyal medya yönetimi, web sitesi ve dijital pazarlama çalışmalarını gerçekleştirecek.

1989 yılından itibaren varlığını korumaya devam eden OrConcept; bünyesinde barındırdığı birbirinden farklı tasarımda mermer masa çeşidi ile zevk sahibi kullanıcılara hizmet vermektedir. Sahip olduğu geniş ürün yelpazesinin en önemli sebebi kadrosunda yer verdiği yetenekli tasarımcılar, yıllara dayanan bilgi birikimi ve tercihleri en iyi şekilde tespit eden tecrübesidir. Sektörün öncüsü olan OrConcept çalışma, yemek, oturma grubu, iş toplantıları ve dekoratif masa çeşitleriyle özgün çizgi ve renk kombinasyonu ile özgün yaklaşımda bulunmaktadır .

Yaşam alanlarını farklılaştırmanın yanında lüks bir görünüme kavuşturmak amacıyla tasarladıkları ürünleri, müşterilerinin dizayn etmesine de olanak sağlıyor. İhtiyaçlarını özgün ve yenilikçi çözümlerle karşılamak isteyen tüm müşteriler, kusursuz hizmet için OrConcept’i tercih etmektedir.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← King’in Yeni Dijital Ajansı Diverseffect Oldu! Gül İnşaat, Flamingo Göl Evleri Projesi İçin LEVELUP’ı Seçti! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.