Başka Bir Eğitim Dijital Projelerini LEVELUP ile Büyütüyor!

Ajans Haberleri, Haberler 28 Şub 2023
Başka Bir Eğitim Dijital Projelerini LEVELUP ile Büyütüyor!

2022 yılında faaliyete başlayan, sunduğu metotlarla eğitime farklı bir bakış açısı kazandıran Başka Bir Eğitim dijital iletişim çalışmaları için LEVELUP ile anlaştı.

Performans odaklı dijital pazarlama projelerinin yanı sıra kreatif konularda da müşterilerine hizmet veren LEVELUP, Başka Bir Eğitim’in sosyal medya hesap yönetimi, internet sitesi çalışmaları, video çekimi ve dijital pazarlama çalışmalarını gerçekleştirecek.

Ataşehir’de bulunan TYT, AYT ve LGS’ye yönelik eğitimler veren Başka Bir Eğitim, bünyesinde 14 öğretmeni barındırmakta. Sundukları ayrıcalıklı eğitim stratejisi ile öğrencinin potansiyelinin en yüksek seviyeye çıkarmayı hedefleyen kurum; öğrencilere ders aralarında streslerini atabilmeleri için bünyelerinde kum futbolu, langırt, kafe, badminton, masa tenisi, akıl oyunları, cep sineması ve plaj voleybolu alanları sunmaktadır.

“Çünkü en değerlimiz öğrencilerimiz” mottosuyla çıktıkları bu yolda Klinik psikoloji eğitimi almış olan rehberlik öğretmeni ile düzenli olarak öğretmen, öğrenci, veli toplantıları gerçekleştiren Başka Bir Eğitim, öğrencilerin olası herhangi sağlık durumuna karşı öğrenci sigortası ile güvence altına almaktadırlar.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Gül İnşaat, Flamingo Göl Evleri Projesi İçin LEVELUP’ı Seçti! Bankacılık Sektörünün Tecrübeli Üst Düzey Yöneticisi Burçin Okur, Portuma ve Portoken’ın Financial Managing Partner’i! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.