Unifab’ın Web Sitesi LEVELUP İmzasıyla Yayında!

Projeler, Web siteleri 27 Nis 2023
Unifab’ın Web Sitesi LEVELUP İmzasıyla Yayında!

Performans odaklı dijital pazarlama projelerinin yanı sıra kreatif konularda da müşterilerine hizmet veren LEVELUP, endüstriyel teknik bakım kimyasalları, hijyen ürünleri ve dezenfektanlar gibi profesyonel kimyasal çözümler sunan Unifab’ın yeni web site çalışmalarını tamamladı.

2007 yılından bu yana endüstriyel hijyen ürünleri ve temizlik sektöründe ürün kalitesini ispat ederek piyasadaki yerini alan Unifab, İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan üretim tesisinde % 100 yerli sermaye ile üretilen yüksek kaliteli 220’den fazla ürün çeşidi ile iç ve dış piyasaya hizmet vermektedir.

Alanında 26 adet sertifika sahibi olan Unifab, Almanya, Fransa, İngiltere, Hollanda, Katar’a da ihracat yapmaktadır. Unifab, ürünlerini; fabrikalara, otellere, resmi kurumlara, ve hastanelere sunmaktadır. Ayrıca ürünlerinin müşterilerine ulaşmasından sonra da yanında olan Unifab, danışmanlık, çözüm üretme ve eğitim hizmetini de en faydalı şekilde vermeye devam etmektedir.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Vodafone’un Mama Makinelerini Gördünüz mü? #BuMamaBenden Fuska Web Sitesini Diverseffect İle Yeniledi →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.