PROGO Dijitalde Yoluna LEVELUP İle Devam Ediyor

Ajans Haberleri, Haberler 28 Mar 2023
PROGO Dijitalde Yoluna LEVELUP İle Devam Ediyor

Bireysel kullanıcılar ve kurumlar için şehir içi, şehir dışı ulaşım ihtiyaçlarını kolay, ekonomik ve güvenli şekilde sunan Kişisel Ulaşım Asistan’ı PROGO, dijital iletişim çalışmaları için LEVELUP ile anlaştı.

Performans odaklı dijital pazarlama projelerinin yanı sıra kreatif konularda da müşterilerine hizmet veren LEVELUP, PROGO’nun sosyal medya ve performans odaklı reklam yönetimi, fotoğraf çekimi, video prodüksiyon, kreatif fikir üretimi, ve crm pazarlama yönetimi çalışmalarını gerçekleştirecek.

%100 Türk şirketi olan PROGO, kendi bünyesinde bulundurduğu profesyonel ve deneyimli sürücü ekibi, yüksek güvenlik standartlarına uygun araç filosu ile güvenli ve yasal yolculuğu yeniden tanımlıyor. Türkiye’de 9 aktif noktada hizmet veren PROGO, misafirlerine ayrıcalıklı, güvenli ve yasal bir yolculuk deneyimi sunuyor.

PROGO Business, firmalara özel hazırlanmış ekonomik fiyat modelleri, operasyonel ve finansal raporlama ekranları ile kurumlara özel entegrasyon seçenekleri sunuyor. 7/24 destek sunan, kolay ve her an yönetilebilir bir iş modeli ile kullananlara büyük konfor sağlayan PROGO, ihtiyaç sahiplerinin tek adresi.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Karmar İnşaat, Sakura Projesi İçin LEVELUP’ı Seçti Portuma, Virtual Tourist ile İşbirliği Duyurdu →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.