Accessorize Turkey Dijital İletişim Çalışmaları İçin LEVELUP’ı Seçti

Ajans Haberleri, Haberler 28 Mar 2023
Accessorize Turkey Dijital İletişim Çalışmaları İçin LEVELUP’ı Seçti

Dünya çapındaki mağazaları da kapsayacak şekilde büyümeyi hedefleyen Accessorize London, Türkiye’de yeniden mağazalarını açmaya devam ediyor. Dijital iletişim çalışmaları için LEVELUP ile anlaşma sağlayan Accessorize Turkey, yeniden Türkiye’de.

İlk mağazasını modaya yön veren ikonik Covent Garden’da açan Accessorize London, olmazsa olmaz aksesuarlarıyla tarzını belirleyenlerin tek adresi. Diamante saç tokalarından kalın örgü atkılarına, cesur renk ve dokularıyla çantalarından kolyelerine eşsiz görünmek isteyenlerin uğrak noktası.

Performans odaklı dijital pazarlama projelerinin yanı sıra kreatif konularda da müşterilerine hizmet veren LEVELUP, Accessorize Turkey’in sosyal medya yönetimi, performans odaklı reklam yönetimi, fotoğraf çekimi & video prodüksiyon çalışmalarını gerçekleştirecek.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Dijip Çevrimdışı Ortamlarda Da Kurumları Dijitalleştiriyor Karmar İnşaat, Sakura Projesi İçin LEVELUP’ı Seçti →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.