Yayla, yeni sosyal medya ajansını seçti.

Ajans Haberleri, Haberler 01 Nis 2021
Yayla, yeni sosyal medya ajansını seçti.

Türkiye’nin önde gelen bakliyat ve hazır yemek markalarından biri olan Yayla, sosyal medya yönetimi konusunda Digital Panzehir ile çalışma kararı aldı. Bundan sonra ajans, Yayla markasının sosyal medyadaki tüm iletişim kanallarını yönetecek ve markanın yenilikçi vizyonuna uygun yaratıcı içerikler üretecek.

Sektöründe yaklaşık 40 yıllık bir deneyime sahip olan Yayla markası, geniş ürün yelpazesini Türkiye pazarına sunmanın yanı sıra dünya genelindeki yüzden fazla ülkeye de ihraç ediyor.

Digital Panzehir; gıdadan inşaata, tekstilden kırtasiyeye, gayrimenkulden hijyenik ürünler segmentine kadar ürün ve hizmet sunan pek çok yerli ve global markayı müşteri portföyünde bulunduruyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Idecon Idea&Congress, Galderma Türkiye’nin Yeni İletişim Ajansı Oldu Yeni Nesil Teslimat Şirketi İletmen, Diverseffect İle Anlaştı! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.