Crowia, Tüm Dijital İletişim Faaliyetleri İçin Purplemurple’ı Seçti

Ajans Haberleri, Haberler 25 Mar 2021
Crowia, Tüm Dijital İletişim Faaliyetleri İçin Purplemurple’ı Seçti

Danışmanlarla danışanların buluştuğu yeni pazar yeri crowia.com, tüm dijital iletişim faaliyetleri için Purplemurple’ı seçti.

Purplemurple, yakında adını sıkça duymaya başlayacağımız Crowia’nın dijital konkurunu kazanarak markayı bünyesine kattı. Ajans; Crowia’ya sosyal medya yönetimi, dijital reklam yönetimi, dijital PR alanlarında “bütünleşik dijital hizmet” verecek.

Crowia’da; iş ortakları ve onlara bağlı uzmanlar, sanattan kişisel gelişime, sağlıktan teknolojiye, meslek alanlarından spora, doğal yaşamdan yabancı dile, dijitalden finans ve muhasebeye kadar 21 farklı üst kategoride hizmet veriyor. Platformda şu an 500’den fazla uzman bulunuyor. Crowia; yayın hayatına başladığı günden beri, yabancı ve yerli yatırımcının dikkatini çekmeyi, daha ilk günlerden başardı.

Purplemurple Ajans Başkanı Mahmut Pullu, “start-up ve tech company müşteri portföyümüz, son iki yıldır düzenli olarak büyüyor ve bu alanda uzmanlaşmaktan çok memnunuz” dedi.

Purplemurple Kreatif Ekip Lideri Başak Çekme, “yenilikçi ve dinamik markalarla çalışmak, kreatif ekibimizi heyecanlandırıyor. Güncel trendler ile bizi zinde tutuyor ve takımımıza her zaman yeni ufuklar açıyor” dedi ve yeni nesil markalarla çalışmanın, ajans için önemini vurguladı.

Ajans, sosyal medya hesaplarından yayınladığı bir gönderi ile Crowia’ya hoş geldin dedi.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Hareketli Mimarinin Çözüm Lideri Libart, Diverseffect’i Seçti Folkart Yapı’nın İletişim Ajansı Konkuru Sonuçlandı →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.