Welderwatch.com E-Ticaret Projesinin İlk Global Ödülü Muse Creative’den!

Projeler, Web siteleri 28 Mar 2017
Welderwatch.com E-Ticaret Projesinin İlk Global Ödülü Muse Creative’den!

Saat&Saat’in dünyaca ünlü markası Welder, Reklam5 ajans tarafından geliştirilen global e-ticaret sitesi Welderwatch.com ile Muse Creative Awards E-ticaret kategorisinin kazananı oldu.

Şubat ayında iki yeni koleksiyonunun dünya lansmanını Milano’da gerçekleştiren marka, Y jenerasyonuna renkli camlara sahip Welder Moody ve çizgi dışı tasarımı iddialı Welder The Bold olmak üzere iki farklı saat koleksiyonu ile sesleniyor.

Bu ay Muse Creative Awards’dan Rose Gold ödülünü de kazanan Welder’in resmi global web sitesi www.welderwatch.com’da İngilizce ve İtalyanca’nın yanı sıra Türkçe dil seçeneği de bulunuyor. Web sitesi kullanıcı dostu olması sayesinde tüm model ve serilerin ayrıntılı bir şekilde görüntülenmesine olanak sağlıyor.

MVC platformu ile çok katmanlı mimari özelliğe sahip olarak geliştirilen site, üzerinde barındırılacağı sunucunun performansını en iyi şekilde kullanarak hızlı erişim olanağı sağlıyor. Organik trafiğin gücünden maksimum fayda sağlamak için yalnızca kendine ait Welder markası ile arandığında erişilebilen bir site olmak yerine, ilgili tüm konu ve terimlerde erişilebilir olmak için; site üzerinde yapılması gereken tüm arama motoru uyumluluğu hedefli çalışmaların altyapısı da hazırlanıyor.

welderwatchcom-e-ticaret-projesi

Salesforce Marketing Cloud ve SocialBakers’ın Türkiye’deki iş ortaklarından biri olan Reklam5; müşterilerine SEO, sosyal medya yönetimi, web tasarım ve geliştirme, uygulama geliştirme, dijital reklam kampanyaları gibi dijital pazarlamanın farklı alanlarında hizmet veriyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Happy Digital’den Hizmette Sınır Tanımayan Uygulama: Butler Mobile! Vodafone Karakartal’ın Yeni Marşını Beşiktaşlı Taraftarlar Yazdı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.