Virgin Atlantic’ten İnteraktif Tatil Sitesi: Let It Fly

Projeler, Web siteleri 05 May 2015
Virgin Atlantic’ten İnteraktif Tatil Sitesi: Let It Fly

Virgin Atlantic, dijital kampanyası Let It Fly kapsamında yayınladığı interaktif tatil sitesi ile kullanıcılara kişiselleştirilmiş bir deneyim sunuyor.

Virgin Atlantic için Adam&EveDDB ve Acne Production işbirliği ile hazırlanan Let It Fly web sitesi, kullanıcılara kişiselleştirilmiş interaktif bir deneyim sunuyor. Uygulamaya tıkladığınızda ilk olarak bulunduğunuz lokasyonun hava durumu ile karşılaşıyorsunuz. Daha sonra sayfaları aşağı kaydırarak kişisel tatil çantanızı hazırlıyorsunuz. Bu aşamada çantanızda yer almasını istediğiniz eşyaları, üzerlerine tıklayarak belirleyebiliyorsunuz.

virgin atlantic interaktif tatil sitesi

Çantanızda bulunmasını istediğiniz eşyaları belirledikten sonra sayfanın altında yer alan “I’m ready, let’s fly” butonuna tıklayıp Virgin Atlantic’in sizin için önerdiği tatilin detaylarına ulaşıyorsunuz. Web sitesinde kişiselleştirilmiş seyahat kılavuzu,turistik mekanlar ve restoranların bilgileri ile birlikte zamanınızı en iyi şekilde nasıl geçirebileceğinizle ilgili önerileri de görebiliyorsunuz.

Kullanıcıların tatil lokasyonları ve hava durumu da çıkan sonuçlara eklenerek, daha etkili bir kişiselleştirme yakalanıyor. Ayrıca mekanlar ve turistlerin ilgi odağı olan yerlerden atılan güncel tweetler ve Flickr görselleri de sonuçlarda yer alıyor.

virgin atlantic interaktif web sitesi

Uygulamanın son karesinde önerilen tatil noktasını gösteren bir harita görülüyor, şehir kılavuzu okunabiliyor ve uçuş rezervasyonları yapılabiliyor. Ayrıca hazırladıkları kişisel tatil çantalarını sosyal medyada paylaşan kullanıcılar, Virgin Atlantic’ten uçuş kazanma şansı da yakalıyor.

Virgin Atlantic, kişisel tatil önerileri sunan interaktif tatil sitesi ile kullanıcıları hayallerindeki tatile çıkmaya teşvik ediyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Bosch Home Türkiye, Sosyal Medya Hesaplarını Duru’ya Devretti Audi’den Etkileyici RS3 Reklamı: Birth →

Yazar Hakkında

D/A
D/A
Dijitalajanslar.com site yönetimi, dijital pazarlama sektöründe deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.